خانه / بازاریابی اینترنتی / مقاله بازاریابی اینترنتی / سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل راه اندازی شد

سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل راه اندازی شد

سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل راه اندازی شد
این مورد را ارزیابی کنید
گوگل امروز اعلام کرد راه اندازی سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل App Maker ، با قابلیت های عدم نیاز به دانش و تخصص فنی کد نویسی، کشیدن و رها کردن Drag and Drop از خاصیت های این سرویس آنلاین می باشد.گوگل مانند رقیب خود ماکروسافت با راه اندازی متعدد خدماتی مانند App Maker که برای هر کسی با هر سطح دانشی قابل توسعه و انجام است را به عنوان یک هدف درون سازمانی در راستای جلب رضایت و ارائه خدمات به کاربرانش قرار داده است.
این سرویس جدید که بر روی سرویس های ابری Cloud base راه اندازی شده است ویژگی های یک محیط توسعه را با قابلیت کشیدن و رها کردن به کاربر امکان ساخت رابط کاربری و ارتباط با سایر سرویس های گوگل مانند نقشه های گوگل، مخاطبین و گروه و تقریبا هر سرویس است که یک API ارائه می دهد را فراهم کرده است. پس از آن برنامه های ساخته شده بر روی زیرساخت خدمات گوگل اجرا می شوند و مدیران IT همچنین می توانید آنها را در دقیقا به همان شیوه Gmail، Drive و دیگر برنامه های کاربردی گوگل را مدیریت کنند.
مزیت اینجاست،گوگل معتقد است که کاربران نباید برای هر یک از خدماتس در زیرساخت های خود سرور تهیه کند بلکه به آنها اجازه می دهد برای حل نیازهای بسیار خاص خود با توسعه برنامه هایی که بدون نیاز به استخدام یک توسعه دهنده و برنامه نویس از این سرویس استفاده کنند. البته که کاربرانی که نیاز به توسعه داشته باشند می توانند به لطف ویرایشگر برنامه نویسی که در این سرویس آنلاین وجود دارد تغییرات خود را اعمال کنند و احساس یک IDE کامل و برجسته را داشته باشند.
سرویس آنلاین ساخت اپلیکیشن موبایل گوگل هم اکنون برای کاربران تجاری در دسترس قرار دارد.
گوگل همچنین اعلام کرد که در حال اضافه کردن برنامه های کاربردی و قابلیت ها و امکانات چند شرکت جدید به این سرویس آنلاین را دارد تا به راحتی و خوبی یک سرویس آنلاین یکپارچه را بوجود آورد شرکتهایی که گوگل اعلام کرده است.
Virtru, LumApps, DocuSign, Freshdesk, Zoho Invoice, Xero and Asana
این مقاله برای اولین بار در ایران توسط سایت بک لینک دات ای ار در بخش دیجیتال مارکتینگ قرار داده شد لطفا نظرات خود را با ما سایت بک لینک در میان بگذارید با سپاس از شما
منبع : گوگل دات کام
ساخت اپلیکیشن
 
خدمات اپلیکیشن
 
اپلیکیشن موبایل

درباره ی samanrad

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *