خانه / رپورتاژ آگهی / رپورتاژ آگهی دقیقا چیست ؟

رپورتاژ آگهی دقیقا چیست ؟

خرید رپورتاژ آگهی یکی از بهترین و جدیدترین روش های لینک سازی برای یک وب سایت است که از نظر گوگل و موتورهای جستجو بسیار مفید بوده و سایت شمارا به عنوان یک سایت مرجع به دنیای نت معرفی میکند , همچنین با خرید رپورتاژ آگهی از چند سایت معتبر ، علی رغم ارتقا کلمات انتخابی شما در نتایج گوگل ، خاصیت تبلیغاتی هم برایتان دارد و میتواند به طور غیرمستقیم درامد شما و بازدید شما را نیز بالا ببرد.

یعنی کاربران هنگام مشاهده رپورتاژ آگهی شما در یک سایت با اطلاعات تماس شما یا نام برند شما نیز مواجه می شوند که از نظر تجاری می تواند سودبخش باشد. حالا در این مطلب به توضیحی اجمالی درباره اینکه رپرتاژ یا رپورتاژ چیست میپردازیم.

رپورتاژ
رپورتاژ

رپورتاژ آگهی دقیقا چیست؟

رپرتاژ یا رپورتاژ آگهی یعنی چکیده ای از محتوای اصلی سایت شما که در سایت های دیگر درج می شود و حالت تبلیغاتی داشته و می تواند محصول یا خدمات یا محتوی سایت شما را علاوه بر معرفی به بازدید کنندگان آن سایت، به موتورهای جستجو نیز معرفی نماید و افزایش رتبه گوگل برای سایت شما ، همچنین با آپدیت الکسا رتبه خوبی از سایت شما را به کاربران بازدید کننده نشان دهد.

چگونه رپورتاژ یا رپرتاژ آگهی درج کنیم ؟

شما برای درج رپورتاژ آگهی در یک سایت دیگر، ابتدا متنی چکیده از محتوی اصلی سایت خود را که حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ کلمه است تهیه می نمائید. چند تصویر مرتبط و خوب برای رپورتاژ آگهی خود در نظر بگیرید و چندکیورد قوی که به سایت شما لینک شوند , درواقع این نوع تبلیغات نوعی تبلیغ غیر مستقیم است که هم بازدید کنندگان را در قالب یک محتوای روزانه ترغیب به استفاده از خدمات شما میکند و مهم تر از همه اینکه شما با این نوع تبلیغات رتبه ای بسیار بالا در محتوا منتشر شده و کیوردهایتان در گوگل میگیرید ( درصورت مناسب بودن سایت هایی که رپرتاژ اگهی شمارا درج میکنند ) زیرا گوگل رپورتاژ را جزو یکی از طبیعی ترین نوع لینک سازی ها شناسایی کرده و رتبه خوبی در بلند مدت به شما میدهد.

نکاتی در مورد رپورتاژ آگهی

خرید رپورتاژ و رپورتاژ آگهی سعی کنید یک متن اجمالی از خدمات خود اماده کنید با حداقل ۳۰۰ واژه تا حداکثر ۶۰۰ واژه به همراه عکسی که با موضوع متن مرتبط باشد و نیز انتخاب کیورد های مرتبط که مهم ترین بخش یک رپورتاژ اگهی است.

یعنی انتخاب کلمات مهمی که میخواهید در سرچ گوگل در ان ها بیشتر دیده شوید و در مرحله بعد باید این کلمات را بولد

( استرانگ – استفاده از تگ B ) کنید و به صفحات مرتبط یا صفحه اصلی سایت خود لینک کنید.همچنین برای بهبود هرچه بیشتر کیفیت رپورتاژ خود میتوانید تا حداکثر ۷ برچسب مرتبط هم برای ان انتخاب کنید

خرید رپورتاژ و درج رپورتاژ ارزان

پس از اینکه که با ماهیت رپورتاژ آگهی آشنا شدید وقت آن است که بگردید در دنیای نت و سایت هایی با کیفیت پیدا کنید تا با درج رپورتاژ خود در آن رتبه وب سایت خود را هم  ارتقاء الکسا و هم ارتقاء گوگل را برای شما به دنبال داشته باشد.

منابع : ویکی پدیا – Advertorial – en.wikipedia

 

درباره ی samanrad

همچنین ببینید

درب ضد سرقت

شرکت درسام ، نمایندگی رسمی شرکت آتار سلماس در شهر تهران می باشد. شرکت آتار درب سلماس تولید کننده ی درب ضد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *